Jdi na obsah Jdi na menu
 


DARNASSUS

Vysoko nad větvemi obrovského stromu Teldrassilu je podivuhodné město Darnassus, nové útočiště samotářských nočních elfů. Druidové, lovci a válečníci si společně staví své domovy uprostřed řad z dřeva vyrobených domků ztrácejících se v lesních hájích. Chrám Měsíce povstal nad stromy jako světelný maják lemován sloupovým Haly spravedlnosti, kde se bdělé hlídky starají o bezpečnost země. Pod vládou hlavní kněžky Tyrande Whisperwind, Darnassus stojí jako tiché svědectví všeho, co temní elfové považují za posvátné. Jako město v souladu se spěchem a tokem přírody, byl Darnassus zbudován podél pobřeží rozlehlého jezera s elegantními mosty položenými přes jeho průzračně čisté vody. Jinde tvoří padající listí měkké městské cesty na lesním koberci.

UNDEAD CITY 

Hluboko pod ruinami hlavního města Lordareonu byli královské hrobky obráceny na sídlo zla a nemrtvých. Arthas měl původně v úmyslu udělat z Undercity sídlo moci Pohromy, ale stavba města byla přerušena, když byl povolán na pomoc králi lichů do vzdáleného Northrendu. V Arthasově nepřítomnosti vedla temná paní, Sylvanas Windrunner, vzbouřené Opuštěné do Undercity a prohlásila ho za svojí državu. Od ustanovení svého sídla Opuštění pracovali na dokončení konstrukce Undercity vykopáváním zvrácených labyrintů, katakomb, krypt a sklepení, které Arthas začal.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pomoc

(marek topor, 11. 4. 2010 12:52)

pls pls pls registrujes ma na giga fun pls pls pls opis mi na merektopor@centrum.sk

lol - jsi kokot

(RaStiQ, 12. 1. 2010 20:21)

ty kokote, jak vídíš, tak screeny jsou ještě z preTBC tak tu nemel takový píčoviny.. jak vidíš tak tu nezvežejnil města z TBC.. asi protože popisuje preTBC.. jak vidim neni ti ani 5let že to nechápeš

lol

(kendy, 21. 9. 2008 16:09)

lol a kde jsou silvermoon a exodar? ja a nich vedel jeste pred bc

Loliq

(Scuber, 26. 7. 2008 14:28)

Ach jo vi tomu ani nerozumite a to je vam 12-13-14-15 :D

lol

(lol, 30. 6. 2008 13:53)

to neni undead citi ale under city